Illustration

Як створити ефективне резюме?

В американській культурі прийнято себе гарно хвалити при працевлаштуванні. Роботодавці зацікавлені в вашому топ-досвіді та ексклюзивних навичках мабуть більше за вас. Тож, створіть своє резюме так, щоб воно вас показувало з найвигіднішого боку.

 • 1

  Коротко та по суті

  Фокусуйтесь на найсвіжішому та найрелевантнішому досвіді. Роботи, які не пов’язані з тою, на яку ви подаєтесь, вказати можна, але детально розписувати не варто.

 • 2

  Резюме, яке запам'ятається

  Ваша головна задача на першому етапі - зацікавити рекрутера та запам’ятатись. В цьому вам допоможе оригінальний, чіткий макет резюме. Можна спробувати пошукати готові, створити самостійно (наприклад, у Canva.com), або попросити допомоги у знайомого дизайнера.

 • 3

  Фокус на ваших головних досягненнях

  Вкажіть їх спочатку (бо не всі резюме рекрутери дочитують до кінця). Будьте максимально конкретними - обов’язково використовуйте цифри, які демонструють ваш вплив на попередній роботі: “робив 50+ холодних дзвінків на день, зі стабільним 5% рівнем конверсії”. або “був обраний на оплачуване стажування в N компанію з більш ніж 120 інших кандидатів зі всього світу”.

 • 4

  Почніть резюме з короткого опису ваших головних кар’єрних досягнень

  1-2 речення + декілька пунктів з конкретними цифрами та вражаючими результатами. Наприклад:“Енергійний та оптимістичний експерт команди підтримки з 3 роками досвіду вирішення складних проблем клієнтів. Радий підримати N компанію в тому, щоби стати лідером ринку через преміальний рівень клієнтської підтримки. Отримав відзнаку Консультант Місяця 3 рази. Допоміг скоротити час першої відповіді клієнту на 20% за перші 2 місяця своєї роботи”.

 • 5

  Оптимізуйте своє резюме по ключовим словам з опису вакансії

  Більшість резюме проходять сканування спеціальною програмою на релевантність ваших навичок потребам компанії, тож якщо у вашому тексті недостатньо ключових слів, ваше резюме просто не пройде це випробування.Тож треба ретельно вивчити опис вакансії, виписати всі ключові фрази, на яких фокусується роботодавець, і обов'язково включити їх в своє резюме.Можете також прогнати текст опису вакансії через генератор хмари слів (наприклад, цей), щоб знайти найбільш частотні, і взяти дані звідти.

 • 6

  Сильні дієві слова

  Слова як “achieved,” “designed,” “improved”, or “established,” разом з деталями про ці досягнення набагато краще характеризують вас, ніж дуже розмиті 'go-getter', 'team player', ‘professional', ‘results-driven’, ‘detail-oriented’, and 'go-to person'.

 • 7

  Вкажіть свої професіональні соцмережі

  Але якщо акаунти створені для друзів та показують особисту та потенційно сенситивну інформацію о вас (як політичні чи релігійні погляди), краще, навпаки, їх скрити з пошуку для незнайомців.

 • 8

  Перевірте все декілька разів

  Будьте уважні до граматики, пунктуації, форматуванню та релевантності змісту для конкретної вакансії.

* По дослідженню Zippia, використання ключових слів та професіонального жаргону збільшує ваш шанс отримати запрошення на інтерв’ю на 30%.  ** Не вказуйте свій вік та фото у резюме. У США вибір кандидатів по цих критеріях може вважатись дискримінацією.

© 2023 RESTART FINANCIALPrivacy PolicyFee ScheduleTerms of Use
HEADQUARTERS • Re:start Financial Inc.
5316 W US Hwy 290 Service Rd Ste 300, Austin, TX 78735, United States