Укр | Eng

Як шукати роботу в США?

Поради, посилання, ресурси, корисний блог та підтримка

З 21 листопада 2022 року українці, які перетнули кордон США за програмою U4U (Uniting for Ukraine), мають право працювати одразу ж з першого дня. Проте протягом 90 днів потрібно оформити і дати роботодавцю форму I-765 (заяву на дозвіл для працевлаштування). З бюрократичними деталями можна ознайомитися тут.

З чого почати?

Якщо англійська не дуже добра:

 • Особисті контакти (групи в Fb/пабліки в телеграмі)

  Шукайте вакансії в українських бізнесах, де не треба знання англійської: будівництво, кулінарія, прибирання тощо.
  Запропонуйте свої послуги самі. Завжди попит мають українські домашні страви, догляд та заняття з дітьми, допомога по дому, доглядові процедури (стрижки, манікюр).

 • Американські бізнеси, де не потрібне досконале знання мови

  ● Магазини: Target, Walmart, etc.● Склади: Amazon https://hiring.amazon.com/search/all-abilities-jobs#/● Служби доставки: Uber, Lyft, Doordash● Кафе, ресторани

Якщо англійська добра, але спеціальність потребує довгого перенавчання та ліцензування (лікарі, юристи, електрики й т.д.)

 • Шукати можливості отримати ліцензію або місцеву освіту

  Варто розглянути варіанти з першого розділу та паралельно шукати можливості отримати ліцензію або місцеву освіту по своїй або новій спеціальності.
  Краще попросити поради у місцевих спільнотах стосовно вашого конкретного випадку: чи потрібна ліцензія за вашою спеціальністю у вашому штаті; чи є прості та дешеві варіанти перенавчання та ін.

Якщо англійська добра, і спеціальність не потребує перенавчання (маркетологи, дизайнери, IT)

 • Спробуйте пошукати роботу на дошках оголошень

  Indeed.com, Dice.com, Glassdoor.com, SimplyHired.com, або на сайтах цікавих вам компаній (розділ в меню Jobs/Careers/Hiring).
  Без американського досвіду шукати, звичайно, важче, ніж з ним, але немає нічого неможливого. Кому, як ні українцям, про це знати.

© 2023 RESTART FINANCIALPrivacy PolicyFee ScheduleTerms of Use
HEADQUARTERS • Re:start Financial Inc.
5316 W US Hwy 290 Service Rd Ste 300, Austin, TX 78735, United States